Categoria 1-4 Formatie

  • 3-4.11.2018

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 1 Street Dance

  • 3-4.11.2018

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 1 All Style

  • 14.06.2018

    “PE ARIPILE DANSULUI” Craiova

    Locul 1 Street Dance

  • 1-4.06.2018

    “FLOARE DE CASTAN ” Costesti

    Locul 1 Street Dance

  • 1-4.06.2018

    “FLOARE DE CASTAN ” Costesti

    Locul 1 Dans Modern

  • 25-27.05.2018

    “FLASH DANCE” Caracal

    Cea Mai Buna Executie Street Dance

  • 25-27.05.2018

    “FLASH DANCE” Caracal

    Locul 1 Street Dance

  • 25-27.05.2018

    “FLASH DANCE” Caracal

    Locul 2 Show Dance

  • 28-29.04.2018

    “INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL CROWD” Thessaloniki Greece

    Locul 1 Hip-Hop Grup

  • 28-29.04.2018

    “INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL CROWD” Thessaloniki Greece

    Locul 1 Folk Tribal

  • 16-18.02.2018

    “FEST INFO DANCE” Viena

    Locul 2 Hip-Hop Grup

  • 16-18.02.2018

    “FEST INFO DANCE” Viena

    Locul 1 Hip-Hop Formatie

  • 7-9.06.2017

    “PE ARIPILE DANSULUI” Craiova

    Locul 3 Artistic Dance Show

  • 7-9.06.2017

    “PE ARIPILE DANSULUI” Craiova

    Locul 2 Folclor Stilizat

  • 9.06.2017

    “DIALOGUL ARTELOR” Alexandria

    Locul 1 Dans Tematic

  • 2-4.06.2017

    “FLOARE DE CASTAN ” Costesti

    Locul 1 Dans Tematic

  • 12-14.05.2017

    FESTIVALUL INTERNATIONAL AL ARTELOR “MARIUS BUNESCU”

    Locul 3 Show Dance

  • 20.05.2017

    FESTIVALUL NATIONAL “GENERATIA MILENIULUI”

    Locul 1 Street Dance

  • 1-2.04.2017

    “INTERNATIONAL OPEN CUP” Timisoara

    Locul 1 Artistic Show Dance

  • 1-2.04.2017

    “INTERNATIONAL OPEN CUP” Timisoara

    Locul 2 Street Dance

  • 8.04.2017

    INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL “DANCING RIVER” Ruse Bulgaria

    Locul 1 Street Dance

  • 8.04.2017

    INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL “DANCING RIVER” Ruse Bulgaria

    Best Foreign

Prescolari Formatie

  • 1-2.04.2017

    “INTERNATIONAL OPEN CUP” Timisoara

    Locul 1 Street Dance

  • 1-2.04.2017

    “INTERNATIONAL OPEN CUP” Timisoara

    Locul 2 Artistic Dance

  • 25-26.03.2017

    “CRAIOVA ARTFEST”

    Locul 1 Dans Modern

  • 25-26.03.2017

    “CRAIOVA ARTFEST”

    Locul 2 Fantezie Coregrafica

  • 12-14.05.2017

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Locul 1 Show Dance

  • 12-14.05.2017

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Locul 2 Dans Modern

  • 2-4.06.2017

    “FLOARE DE CASTAN ” Costesti

    Locul 1 Dans Modern

  • 2-4.06.2017

    “FLOARE DE CASTAN ” Costesti

    Locul 1 Dans Tematic

  • 2-4.06.2017

    “FLOARE DE CASTAN ” Costesti

    Locul 1 Dans De Caracter

  • Bolero

    Locul 2 Show Dance

  • 3-4.11.2018

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 2 Show Dance

  • 3-4.11.2018

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 6 Artistic Dance

  • Bolero

    Locul 1 Open

  • 28-29.04.2018

    “INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL CROWD” Thessaloniki Greece

    Locul 1 Musical

  • 28-29.04.2018

    “INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL CROWD” Thessaloniki Greece

    Locul 1 Show Dance

  • 28-29.04.2018

    “INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL CROWD” Thessaloniki Greece

    Locul 1 Modern Dance

  • 28-29.04.2018

    “INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL CROWD” Thessaloniki Greece

    Locul 1 Folk

  • 16-18.02.2018

    “FEST INFO DANCE” Viena

    Locul 1 Folk

  • 16-18.02.2018

    “FEST INFO DANCE” Viena

    Locul 2 Production Number

  • 16-18.02.2018

    “FEST INFO DANCE” Viena

    Locul 3 Musical

  • 1-4.06.2018

    “FLOARE DE CASTAN” Costesti

    Locul 1 Dans Modern

  • 1-4.06.2018

    “FLOARE DE CASTAN” Costesti

    Locul 1 Dans Tematic

  • 26-27.05.2018

    “FLASH DANCE” Caracal

    Locul 1 Dans Modern

  • 26-27.05.2018

    “FLASH DANCE” Caracal

    Locul 3 Dans Tematic

  • Bolero

    Locul 1 Hip-Hop

  • Bolero

    Locul 1 Traditional Dance

  • Bolero

    Locul 1 Show All Styles

  • 3-4.11.2018

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 1 Artistic Show Dance

  • 3-4.11.2018

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 1 Street Dance

  • 3-4.11.201

    “EUROPEAN GRAND PRIX” Timisoara

    Locul 1 Folk

  • 25-27.05.2018

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Locul 1 Dans Caracter

  • 25-27.05.2018

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Locul 1 Dans Tematic

  • 25-27.05.2018

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Premiul Special Al Juriului

Formatie 1-4

  • 20-22.05.2016

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Locul 1 Show Dance

  • 20-22.05.2016

    “FLASHDANCE” CARACAL

    Mentiune Street Dance

  • 28-22.05.2016

    “GENERATIA MILENIULUI III”

    Locul 1 Street Dance

  • 28-22.05.2016

    “GENERATIA MILENIULUI III”

    Locul 2 Street Dance

  • 2.04.2016

    “DANCING RIVER” Ruse Bulgaria

    Locul 2 Show Dance

  • 2.04.2016

    “DANCING RIVER” Ruse Bulgaria

    Locul 2 Dans Tematic

  • 13.03.2016

    ZRENJANIN DANCE OPEN

    Locul 2 Show Dance

  • 12-15.11.2015

    PRAGUE DANCE OPEN

    Locul 1 Show Dance

1-4 Formatie

  • 5.04.2016

    “GHIOCELUL DE ARGINT” Arad

    Locul 1 Dans Modern

  • 5.04.2016

    “GHIOCELUL DE ARGINT” Arad

    Locul 2 Dans Tematic

  • 23.04.2016

    “DANS SI CANTEC GIURGIUVEAN” Giurgiu

    Locul 1 Street Dance

  • 23.04.2016

    “DANS SI CANTEC GIURGIUVEAN” Giurgiu

    Locul 1 Fantezie Coregrafica

  • 2.04.2016

    INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL “DANCING RIVER” Ruse Bulgaria

    Locul 1 Show Dance

  • 2.04.2016

    INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL “DANCING RIVER” Ruse Bulgaria

    Locul 3 Hip-Hop

  • 13.03.2016

    ZRENJANIN DANCE OPEN

    Locul 1 Hip-Hop

  • 13.03.2016

    ZRENJANIN DANCE OPEN

    Locul 1 Show Dance

  • 1-7.06.2015

    “DANS IN AER LIBER” Craiova

    Locul 1

  • 29.04.2015

    “TRADEM” Craiova

    Locul 1 Dans Modern

  • 30.05.2015

    “PELENDAVA DANSEAZA” Craiova

    Locul 2 Dans Modern

  • 30.10-1.11.2015

    “STELELE OLTENIEI” Slatina

    Locul 1 Disco

  • 30.10-1.11.2015

    “STELELE OLTENIEI” Slatina

    Locul 1 Hip-Hop

  • 12-15.11.2015

    PRAGUE DANCE OPEN

    Locul 1 Show Dance

  • 12-15.11.2015

    PRAGUE DANCE OPEN

    Locul 1 Hip-Hop